Hakkımızda

2020’den bugüne – SoleilSky

2016 yılından bu yana sürekli gelişen Soleil Art, 2020 Ocak ayı itibari ile Zafer Güder Havacılık ve Uzay Tic. San Ltd. Şti. olarak güçlü bir atılım gerçekleştirmiştir.

Global anlamda bir çok firma ve sektörün zorlandığı bu dönemden güçlenerek çıkmayı başaran Soleil Art, markalar zincirine Soleil Sky markasını da eklemiştir.

SHGM Onaylı

Ticaret Sanayi Belgesi ile üretim odaklı insansız hava araçları üretimleri projeleri üzerinde çalışmaya başlayan Zafer Güder Havacılık ve Uzay  San. Tic. Ltd. Şti. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumları listesine ismini yazdırmayı başarmıştır.

Memnun Müşterilerimizin Yorumları

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Uzman Kadromuz

Zafer Güder Havacılık ve Uzay San Tic Ltd Şti, kurulduğu 2016 yılından beri önceliği insan sağlığı, insan güvenliği, kaliteli hizmet ve üretim ile kaliteli hizmetin en makul fiyatlar ile profesyonel bir şekilde son kullanıcıya ulaştırılmasını kendisine ilke edinmiştir.

Asla bitti demeden kendini sürekli geliştiren ve yenileyen, eğitime ve eleştirilere arkasını dönmeyen yapısı ile başarının final olmadığını savunmuştur. Bu anlamda tüm departmanlarımızda konusunda uzman kadrolarımız ile içeride ve dışarıda eğitimlerimize devam ederek memnuniyet derecesi en yüksek olan kuruluşlar arasında yer almayı kendimize hedef olarak belirledik.

Kataloğumuzu İnceleyin