Eğitim
Drone’ları

Çocuklara yönelik hazırlanan bu setlerde öncelik güvenliğe verilmiştir. Güvenli bir ortamda ve kapalı alanda yapılacak çalışmalarda çocuklarınızın kendi kendine zamanını kaliteli bir şekilde değerlendirerek üretici kişiliğinin ön plana çıktığına tanık olacaksınız.

LiteBee çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan bir tanesi olan Lego’dan esinlenerek üretilen ve çocukların hayal güçlerini kullanarak ürettikleri drone’ları uçurma imkanı sağlar.

Çocuklara eğlenerek öğrenecekleri bir platformu kullanarak bilim, teknik, matematik, el becerisi, programlama ve mühendislik dallarında becerilerini artırmalarına yardımcı olacaktır.

Litebee Wing ile Scratch 3.0 ve Pyhton programlama dillerini kullanarak kendi ürettiğiniz Drone’u yönetebilir ve görevler verebilirsiniz. 

Litebee eğitim drone`ları için özel hazırlanmış olan LitebeeGo arayüzü ile, drone`larınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve onlara istediğiniz görevleri atayabilirsiniz.

LitebeeGo, Scratch 3.0 kodlama şekli saysine çocuklara sürükle bırak yöntemiyle kodlamanın temellerini öğretmeyi amaçlamaktadır. Scratch 3.0 kodlama şekli bloklardan oluşan bir yapıya sahiptir ve kodlama esnasında planlamanın daha kolay ve verimli olabilmesi için bu bloklar işlevlerine göre kategorilere ayrılmıştır.

Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı (Drone) Pilotu Yetiştirme Kursu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından yetkilendirilmiş, Milli Eğitim Bankalığınca (MEB) onaylanmış Özel Öğretim Kursu olup bünyesinde bu tarihe kadar 2500 Profesyonel İnsansız Hava Aracı (IHA) pilotu yetiştirmiştir. Sektöründe en başarılı ve gözde kurumlardan biri  olan Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı (Drone) Pilotu Yetiştirme Kursu, dalında uzman kadrosu ile Litebee Wing ile ülke geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımıza, Drone Kodlama Eğitimleri vermektedir.

Farklı seçenekler sunarak katılımcıların kişisel istekleri doğrultusunda istedikleri şekilde eğitim alma imkanı sağlar. Aynı zamanda eğitim sonrası destek imkanını da sağlayan Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı (Drone) Pilotu Yetiştirme Kursu “Uçmak Özgürlüktür” sloganı ile gelecek nesillere havacılığı ve bu alan ile ilgili bölümleri sevdirmeyi amaçlamaktadır. Bunun da temelinin küçük yaşlarda atılması gerektiğinin bilincinde olan kurumumuz, çocuklara kendi yaptıkları Drone’lar ile kodlama yaparak geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızı çağımızın gelişmekte olan teknolojisine hazırlamayı ilke edinmiştir. Türk Sivil Havacılığı sektörlerinde özgüven ve saygılı pilotlarının yetişmesine katkı sağlamak en büyük vizyonumuzdur.

Litebee Drone Eğitim Paketleri şu şekildedir;

  • Drone + Scratch 3.0 Kodlama Eğitimi (Eğitim sonunda katılımcılar ürettikleri ve üzerinde kodlamayı öğrendikleri Litebee Wing’in sahibi olurlar)
  • Sadece Scratch Kodlama Eğitimi >

Ön Sipariş ve Eğitim ile alakalı detaylı bilgi için aşağıda bulunan talep formunu doldurabilirsiniz. İlgili departmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir;