Turkcelllier Uçuyor, Uçuruyor

Zafer Güder Havacılık ve Uzay San Tic Ltd Şti SHGM Yetkili Eğitim Kuruluşu olarak, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı Pilotu Yetiştirme Kursu ismi ile Türkiye’nin İHA Pilotları Eğitimmleri konusunda her geçen gün büyüyen bir aile konumundadır.

Çok kısa sürede büyük başarılara imza atmış olmanın kuruluşumuza yaşatmış olduğu mutluluğu sizlerle de paylaşmak istedik.

Turkcell Kullanıcılarına özel %10 İndirim kampanyamız ile ilk adımı atmış bulunmaktayız. Kapanma süresince, evlerinde zamanlarını geçirmek durumunda olan bütün Turkcell’lilere Online Eğitim kanallarımız ile İHA Pilotu eğitimleri düzenlenmiştir. Düzenlenen bu eğitimimiz kapsamında 12 yaşını doldurmuş kursiyer adaylarımız İHA0 Ticari, 15 yaşını doldurmuş olan kursiyerlerimiz ise İHA1 Ticari pilotaj eğitimlerimize katılabilmektedir.

Kayıt işlemleri esnasında Tukcell Kullanıcılarına özel İndirim Kodunun girilmesi gerekmektedir.

İşlem sırasında öncelikle bulunduğunuz ildeki Online İHA Eğitimimizi sepetinize ekleyerek web sayfamıza kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından satın alma esnasında İNDİRİM KODUNUZU girerek %10 indirim doğrudan ödeme esnasında hesaplarınıza işlenmiş olacak ve indirimli ödeme yapmanız sağlanacaktır.

BütünTurkcell ailesine sevgilerimiz ile…

Önceki yazı
Bursa’da Drone Teknik Servisi Açıldı
Sonraki yazı
MEB İHA Kurs Programları Hk.