Geleceğimiz Olan Gençlerimizin Yanındayız

Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı (Drone) Pilotu Yetiştirme Kursu olarak günümüz teknolojisi olan İnsansız Hava Araçlarının maksimum verimlilik ile beraber aynı zamanda maksimum güvenle kullanılabilmesi adına tüm deneyim ve birikimlerini yetiştirdiği İHA Pilotlarına aktarmayı görev edinmiştir.

Bugüne kadar 3.500 civarında Profesyonel İHA Pilotu Yetiştiren SoleilSky, özellikle Teknofest gibi global ve ulusal yarışmalara katılım sağlayan genç mühendis adaylarının, projelerine destek sağlamak amacı ile sponsorluk desteği sağlamaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi öğrencilerinin Teknofest yarışmasına katılım sağlayacak olan İHA ekibine de aynı şekilde destek olan kurumumuza bu kapsamda plaket vermeyi uygun gören yetkililere teşekkürü bir borç biliriz.

Bursa Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği Teknofest 2022 ödül töreninde, Uzay Havacılık ve Savunma Sanayi Topluluğu’na sponsorluğumuz sonucu Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN ve Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif KARADEMİR tarafından Altın Sponsor ünvanı ile takdim edilen plaketi Kurum Müdürümüz Sayın Burcu SIĞMAZ teslim almıştır.

Saygılarımızla…

Önceki yazı
TMMOB Mimarlar Odası ile Protokol İmzalanmıştır
Sonraki yazı
2023 Yılı İHA Uçuşları İdari Para Cezaları Güncellendi!