TMMOB Mimarlar Odası ile Protokol İmzalanmıştır

ZAFER GÜDER HAVACILIK VE UZAY SAN TİC LTD ŞTİ ile Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı 8Drone) Pilotu Yetiştirme Kursu olarak TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi ile hizmetlerimiz kapsamında protokol imzalanmıştır.

Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesinde gerçekleştirilen imza töreninde, TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Şirin RODOPLU ile firmalarımızı temsilen Emel ÇINAR hazır bulundurlar.

Zafer Güder Havacılık ve Uzay San Tic Ltd Şti dünyanın en global ve üstün performansı ile çalışan DJI Enterprise ürünlerinin Yetkili Bursa bayiliği ve DJI ürünlerinin teknik hizmetlerini sağlamaktadır. DJI Enterprise ürünleri ile bu ürünlere ait yedek parça temini gerçekleştirmektedir.

Özel SoleilSky İnsansız Hava Aracı (Drone) Pilotu Yetiştirme Kursu ise Ticari İHA0, Ticari İHA1 ve çok yakında yetkisini almış olacağı İHA2 ile İHA3 Lisans eğitimlerini vermektedir. İHA Pilotlarının profesyonel anlamda tam donanımlı olarak yetiştirilmesini ilke eden kurumumuz, Lisans Eğitimleri dışında birebir Enterprise ürünlerinin uygulamalı olarak sahada kullanımına yönelik eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi ile gerçekleştirilen protokol doğrultusunda Oda Üyeleri ve birinci dereceden yakınlarını da kapsayacak indirimler protokolün imzalandığı tarih itibarı ile başlamıştır.

Saygılarımızla…

Önceki yazı
Mısır Mahsulünde Çekirge Riski
Sonraki yazı
Geleceğimiz Olan Gençlerimizin Yanındayız